Klajoklių šuo Debrad of Benji – Bradas (Lietuva)

Klajoklių šuo Debrad of Benji (Lietuva)
SavininkasNomeda Baušienė
Gimimo data2011.09.11
Ūgis
Akių tyrimasAkys švarios
Klubo sąnario tyrimasHD A/A, ED O/O

Kilmės dokumentai

Nuotraukos


Parodų rezultatai

DataParodaKlasėĮvertinimas/vietaTeisėjas
2013.09.08CAC Kaunasatvirapuikiai / 1 vieta, LTCACChantal Mery (Prancūzija)
2013.07.28CACIB Splitatvirapuikiai / 1 vieta, HRCACNikša Lemo (Kroatija)
2013.07.27CAC Splitatvirapuikiai / 1 vieta, HRCACClaudio de Giuliani (Italija)
2013.07.26CACIB Splitatviralabai geraiGerard Jipping (Olandija)
2013.07.25CAC Splitatvirapuikiai / 1 vieta HRCACGuy Jeavons (Kanada)
2013.07.07CAC Plungėatvirapuikiai / 1 vieta, LTCAC Otakar Vondrouš (Čekija)
2013.07.06CAC Plungėatvirapuikiai / 1 vieta, LTCACPetr Rehanek (Čekija)
2013.06.02CAC Kaunasatvirapuikiai / 1 vieta, LTCACTatjana Chumakina (Baltarusija)
2013.06.01CAC Kaunasatviralabai geraiLoreta Tamaševičienė (Lietuva)
2013.03.24CAC Šiauliaiatvirapuikiai / 2 vietaRamunė Kazlauskaitė (Lietuva)
2013.03.03CAC Harjujaunimopuikiai / 1 vieta, EST JCHKresten Scheel (Danija)
2013.03.02CAC Harjujaunimolabai geraiMiroslaw Redlicky (Lenkija)
2013.01.27CAC Kaunasatvirapuikiai / 2 vietaAndrej Kisliakov (Baltarusija)
2013.01.26CACIB Kaunasatvirapuikiai / 1 vieta, LT CACRita Reyniers (Belgija)
2013.01.20CAC Daugpilisjaunimopuikiai / 2 vietaSanja Momčilovič-Bognič (Serbija)
2013.01.19CAC Daugpilisjaunimopuikiai / 1 vieta, LV JCHAndrzej Szutkiewicz (Lenkija)
2013.01.13CAC Tartujaunimopuikiai / 3 vietaSaija Juutilainen (Suomija)
2013.01.12CAC Tartujaunimopuikiai / 2 vieta, best male 2Jahn Staav (Švedija)
2012.11.11CACIB Rygajaunimopuikiai / 3 vietaDupas Jean Jacques (Prancuzija)
2012.10.21CAC Rakverejaunimopuikiai / 2 vieta, best male 2Cristian Stefanescu (Rumunija)
2012.10.20CAC Rakverejaunimopuikiai / 2 vietaDagmar Klein (Rumunija)
2012.09.09CAC Kaunasjaunimopuikiai / 1 vieta, JN Best JuniorAudronė Babianskienė (Lietuva)
2012.09.08CAC KaunasjaunimopuikiaiAleksandr Soroko (Baltarusija)
2012.07.22CAC Ukmergėjaunimopuikiai / 1 vieta, JN BOBLaura Barytė (Lietuva)
2012.07.21CAC Ukmergėjaunimopuikiai / 1 vieta, JN BOBLoreta Tamaševičienė (Lietuva)
2012.06.30CAC Rusnėjaunimopuikiai / 2 vietaLeszek Siejkowski (Lenkija)
2012.05.27CACIB Molėtaimažyliųlabai perspektyvus / BestAlan Bennett (Kanada)
2012.05.26CACIB Molėtaimažyliųlabai perspektyvus / BestKim Leblanc (Kanada)
2012.02.26CAC Panevėžysšuniukųlabai perspektyvus / BestLaura Barytė (Lietuva)
2012.01.22CAC Kaunasšuniukųpuikiai / 2 vietaLigita Zake (Latvija)
2012.01.21CAC Kaunasšuniukųlabai perspektyvus / 2 vietaPiotr Krol (Lenkija)
2012.06.03CAC Kaunasšuniukųlabai perspektyvus / BestJelena Kruus (Estija)